Szukaj: 
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Twoje dane
Strona Główna Witaminy Promocje Nowości Kontakt
» Zaloguj się | » Twoje dane | » Zarejestruj się
Ważne linki

Kupuj najtaniej

Jak pomagają produkty

Dlaczego u nas

Co to jest Cali Vita

Nowości Cali Vita

Kategorie - produkty
Sok Noni
Witaminy i Antyoksydanty
Multiwitaminy
Antyoksydanty
Preparaty roślinne
Preparaty mineralne
Witaminy dla grup krwi
Wzmacnienie odporności
Produkty Ziemi, Wody i Słońca
Preparaty na odchudzanie
Lepszy proces trawienia
Dla kobiet i dla mężczyzn
Podwodne skarby
Inne produkty
Kosmetyki
Kosmetyki intymne
Urządzenia Cali Vita
Urzadzenia elektroniczne
Środki czystości
Propozycje
Grzybica, pasożyty, bakterie
Problemy sercowe
Prostata i skutek
Menopauza
Zbędne kilogramy, nadwaga
Depresja - stres
Dla palaczy
Chroniczne zmęczenie
Problem trawienia
Osteoporoza, słabe kości
Odzyskaj zdrowie i witalność
Wątroba - jak jej pomóc
Dla seniorów
NOWOŚCI
Bardzo poszukiwane
Para Protek do walki z pasożytami, grzybami i innymi
Para Protek do walki z pasożytami, grzybami i innymi
Prostata męski problem nie musi być wstydliwy
Prostata męski problem nie musi być wstydliwy
Nasz sklep - oferta
Strona Główna
Cali Vita Promocje
Kontakt
Regulamin
Cali Vita Produkty
Zdrowe odchudzanie

CALIVITA- najwyższa jakość

Cali Vita  International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową , wywodzącą się z firmy California Fitness R . Celem powołania do życia Cali Vita International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness R .

Siedziba Cali Vita International w Europie Zachodniej (Rotterdam)     

W ostatnich latach znacznie wzrosła świadomość potrzeby prowadzenia zdrowego stylu życia, co niewątpliwie jest zasługą również naszej firmy. Na całym świecie, Cali Vita  International propaguje nowy, pod względem jakości, styl życia. Pod pojęciem tym kryje się prowadzenie zdrowego stylu życia, którego obecnie nieodłączną częścią - oprócz regularnego uprawiania ruchu i zdrowego odżywiania się - jest również systematyczne zażywanie suplementów żywieniowych. Cali Vita  International to również oferta biznesowa na prowadzenie dochodowego przedsięwzięcia, co z kolei umożliwia uzyskanie materialnego bezpieczeństwa.    

Współpraca z Cali Vita  International jest nie tylko możliwością osiągnięcia wysokich dochodów. Biorąc pod uwagę inny aspekt, dla osób pracujących w tym systemie, to znakomita okazja do nawiązywania nowych znajomości, poznawania nowych miejsc i kultur.

System Sieci Cali Vita  International uczy również, jak zadbać o zdrowie własne, swojej rodziny i przyjaciół. Dzięki nowej filozofii życia i osobistej odpowiedzialności, możemy skutecznie poprawić stan zdrowia i sytuację materialną własną, jak i naszych najbliższych.

Jednym słowem, przyjmując z Cali Vita  International nowy, nowoczesny styl życia, możemy mieć wpływ na jakość naszego życia.

CALI VITA- najwyższa jakość

Jedyną i najwyższą wartością w życiu człowieka jest ŻYCIE samo w sobie. Wszystko, co służy jego zachowaniu, poprawie i "upiększeniu" stanowi dobrą inwestycję. A najbardziej istotnym elementem tych poczynań jest konsekwentna profilaktyka zdrowotna. Tę najważniejszą wartość - ZDROWIE - staramy się zapewnić naszym Klubowiczom, oferując najwyższej jakości suplementy diety, a otrzymana z każdych zakupów złotówkę przeznaczyć na badania i rozwój produktów. Zarówno Zarząd Firmy, jak i współpracownicy wierzą, że zdrowie klientów warte jest wszelkich wysiłków, wiedzy i pieniędzy. Podobne przekonanie podzielają klubowicze CaliVita R .

PROMOCJA ZDROWIA

1) Najważniejszą wartością jest zdrowie człowieka - w tej kwestii jesteśmy bezkompromisowi. Zdrowie naszych klientów jest dla nas ważniejsze niż chwilowa satysfakcja.

2) W skład produktów CaliVita R wchodzą wyłącznie składniki, których bezpieczeństwo stosowania zostało potwierdzone licznymi badaniami naukowymi, fachowa literatura oraz wieloletnim doświadczeniem. 3

3) Misją CaliVita R jest również świadczenie wysokiej jakości usług informacyjnych w zakresie produktu - porad zdrowotnych, uwzględniających indywidualne potrzeby człowieka, jak również szeroka edukacja prozdrowotna (szkolenia, konferencje medyczne).


Rozwój suplementów diety – ody witaminy C do ParaProteX

Na początku lat 90-tych nasze społeczeństwo nie było jeszcze w pełni świadome znaczenia i roli witamin oraz wielu innych składników aktywnych znajdujących się w suplementach diety (z wyjątkiem kilku podstawowych) w profilaktyce zdrowia. Ludziom brakowało podstawowej wiedzy na temat preparatów multiwitaminowych, roli koenzymu Q10, antyoksydantów, witamin dla danej grupy krwi, lecytyny czy też innych preparatów witaminowych, w tym w formie płynnej. Obecnie wszystkie te produkty są powszechnie znane i bardzo popularne. Zaczynając od 3-4 produktów oferowanych przez Firmę na początku swojej działalności, obecnie CaliVita® International posiada jedną z najbogatszych ofert produktowych. Pozwoliło to nam zgromadzić, a następnie rozpowszechnić w społeczeństwie liczne doświadczenia związane z ich rewelacyjnym działaniem, jak i informacje naukowe.

Bezkonkurencyjna jakość przez ostatnie 20 lat

Najwyższa jakość to znak rozpoznawczy naszych produktów oraz usług. Oferowanie produktów najwyższej jakości i po przystępnej cenie to jedno z kluczowych zadań CaliVita® International. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy w ciągu ostatnich dwudziestu lat i wsparciu współpracujących z nami Menedżerów, możemy poszczycić się spełnianiem najostrzejszych standardów jakości zarówno podczas rozwoju, wytwarzania produktów, jak również uwzględniając łańcuch wytwórców, zewnętrznych partnerów i dostawców.

Rozpowszechnianie zdrowego, świadomego stylu życia

CaliVita® International poczyniła realne wysiłki, by upowszechniać w Europie zgromadzone w ciągu sześćdziesięciu lat przez amerykańskich naukowców cenne informacje i doświadczenia na temat witamin. W tym celu rozwinęła i nadal tworzy oraz udoskonala wszelkie niezbędne narzędzia ułatwiające ten proces. Chcielibyśmy wspomnieć tylko o kilku naszych osiągnięciach, stanowiących kamienie milowe naszej działalności:

 • Pierwsza konferencja medyczna (kolejne konferencje organizowane w podobnej konwencji dla przedstawicieli zawodów medycznych w prawie czterdziestu różnych krajach w Europie i Ameryce),
 • Pierwsze szkolenia produktowe (dzięki którym możemy się pochwalić setkami tysięcy wyedukowanych konsultantów)

Jesteśmy dumni, że wprowadziliśmy także m.in. konsultacje specjalistyczne z udziałem lekarza i wiele innych usług, które pomogły CaliVita® stać się czołową firmą wspierającą zdrowie naszych Klubowiczów i konsumentów.

Tworzenie inspirującego środowiska pracy

Sukces CaliVita® na polu profilaktyki zdrowia zachęcił nas do realizacji naszego kolejnego celu – umożliwienie każdemu osiągnięcie niezależności finansowej w ramach systemu marketingowego „Share Marketing”, odzwierciedlającego takie idee jak: dzielenie się wiedzą, doświadczeniami, wrażeniami, emocjami i dochodem. Od samego początku wiedzieliśmy jednak, że tylko stabilny, nieskomplikowany, sprawiedliwy, wolny od ryzyka plan marketingowy - w połączeniu z suplementami diety najwyższej jakości – ułatwi podjęcie decyzji Klubowiczowi o współpracy z nami. Kierując się tymi standardami zbudowaliśmy jeden z najbardziej hojnych systemów nagród uważany za modelowy w systemie marketingu sieciowego. Efekt? Tysiące Klubowiczów CaliVita® poprawiło swój status materialny, a cześć stała się nawet milionerami. Ich liczba rośnie z każdym rokiem.

W istocie przebyliśmy długą drogę od Europy lat 90-tych do czasów obecnych. Jesteśmy przekonani, że ilość zebranej wiedzy i doświadczeń pozyskanych w ciągu ostatnich dziesięcioleci jest najbardziej wartościowym i użytecznym narzędziem w naszych rękach, który służy rozwijającej się społeczności w różnych częściach świata. To właśnie ta wizja pozwoliła nam na globalną ekspansję – rozwój naszej działalność od zaledwie kliku krajów do 37 w chwili obecnej, w różnych częściach świata. Jesteśmy dumni z przekazania wartości CaliVita® i możliwości, jakie oferuje wszystkim krajom Europy, a także m.in. wielu biznesmenom i kobietom dbającym o zdrowie, tak by mogli stać się częścią Sieci CaliVita®. Jesteśmy przekonani, że długa droga, którą przeszliśmy, ogromna ilość doświadczeń, jakie zgromadziliśmy, trudności, które pokonaliśmy i sukcesy, które odnieśliśmy - były dla nas niezbędne, by stać się stabilnym, godnym zaufania i profesjonalnym partnerem, jakim dzisiaj jesteśmy dla całej społeczności CaliVita®.

„Nasza wiara i zaangażowanie w zdrowy styl życia, bezkonkurencyjna jakość i sukces w biznesie, oparty na współpracy i dzieleniu się informacjami pozostanie na zawsze stały i niezachwiany. To czyni nas otwartymi i gotowymi, by stawiać czoła wyzwaniom nowej ery…”

Gerry Hargitai
Prezes i założyciel CaliVita® International


Wykłady i kosulatcje prowadzone są przez światowe sławy i wybitnych lekarzy polskich min.:

 • prof.dr.nauk medycznych Valeria Szedlak Vadoc(Przewodnicząca Zespołu Doradców CaliVity International)
 • prof.zw.dr.nauk medycznych Swietosław Ziemlański (Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie)
 • dr.nauk medycznych Danuta Pawłowska (Niezależny konsultant CaliVity International)
 • prof.dr.hab. nauk med. Zbigniew Wronkowski (Prezes Polskiego Komitetu Zwalcznia Raka Centrum Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie)
 • prof.dr. nauk med. Piotr Heczko ( Kierownik Instytutu Mikrobiologii Colegium Medicum UJ w Krakowie i wielu innych...

 

Cali Vita w liczbach: 
 • Ponad 20-letnie doświadczenie,
 • Obroty przekraczające miliard dolarów,
 • 2 nowych Klubowiczów / klientów co minutę,
 • 2 miliony zarejestrowanych osób, posiadających kartę stałego klienta
 • 20 milionów zadowolonych Klientów w 37 krajach na całym świecie,
 • Biznes o wartości 1000 Rolls-Royce-ów!

Produkty Cali Vita w liczbach:

 • Oferta ponad 100 produktów,
 • 100,000,000 sprzedanych suplementów diety,
 • Więcej niż 500 składników aktywnych najwyższej jakości,
 • 1000 kontrolowanych testów jakości rocznie.
POSZUKIWANY - Sok z owoców NONI
Polinesian Noni - sok Niepasteryzowany !!!
Polinesian Noni - sok Niepasteryzowany !!!
Poszukiwane na grzybice, pasożyty
ParaProtex - zwalcza pasożyty, skuteczny w grzybicy i ...
ParaProtex - zwalcza pasożyty, skuteczny w grzybicy i ...
Probio Balance - dla zdrowych jelit, po kuracji lekami
Probio Balance - dla zdrowych jelit, po kuracji lekami
Najbardziej Popularne
Slim Formula - zdrowe i bezpieczne odchudzanie
Slim Formula - zdrowe i bezpieczne odchudzanie
Najbardziej Popularne
Zenthonic - oferuje zupełnie nowe rozwiązania dla zdrowia
Zenthonic - oferuje zupełnie nowe rozwiązania dla zdrowia
Propozycje
Grzybica, pasożyty
Sercowe problemy
Prostata - męskie problemy
Wzmocnij odporność
Menopauza dla Pań
Oferta dla każdej grupy wiekowej
Sok Noni
Witaminy i Antyoksydanty
Multiwitaminy
Antyoksydanty
Preparaty roślinne
Preparaty mineralne
Witaminy dla grup krwi
Wzmacnienie odporności
Produkty Ziemi, Wody i Słońca
Preparaty na odchudzanie
Lepszy proces trawienia
Dla kobiet i dla mężczyzn
Podwodne skarby
Inne produkty
Kosmetyki
Kosmetyki intymne
Urządzenia Cali Vita
Urzadzenia elektroniczne
Środki czystości

Copyright © 2008 Witaminy
tworzenie sklepów MarketOn.pl