Szukaj: 
Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Twoje dane
Strona Główna Witaminy Promocje Nowości Kontakt
» Zaloguj się | » Twoje dane | » Zarejestruj się
Ważne linki

Kupuj najtaniej

Jak pomagają produkty

Dlaczego u nas

Co to jest Cali Vita

Nowości Cali Vita

Kategorie - produkty
Sok Noni
Witaminy i Antyoksydanty
Multiwitaminy
Antyoksydanty
Preparaty roślinne
Preparaty mineralne
Witaminy dla grup krwi
Wzmacnienie odporności
Produkty Ziemi, Wody i Słońca
Preparaty na odchudzanie
Lepszy proces trawienia
Dla kobiet i dla mężczyzn
Podwodne skarby
Inne produkty
Kosmetyki
Kosmetyki intymne
Urządzenia Cali Vita
Urzadzenia elektroniczne
Środki czystości
Propozycje
Grzybica, pasożyty, bakterie
Problemy sercowe
Prostata i skutek
Menopauza
Zbędne kilogramy, nadwaga
Depresja - stres
Dla palaczy
Chroniczne zmęczenie
Problem trawienia
Osteoporoza, słabe kości
Odzyskaj zdrowie i witalność
Wątroba - jak jej pomóc
Dla seniorów
NOWOŚCI
Bardzo poszukiwane
Para Protek do walki z pasożytami, grzybami i innymi
Para Protek do walki z pasożytami, grzybami i innymi
Prostata męski problem nie musi być wstydliwy
Prostata męski problem nie musi być wstydliwy
Nasz sklep - oferta
Strona Główna
Cali Vita Promocje
Kontakt
Regulamin
Cali Vita Produkty
Zdrowe odchudzanie
nazwa:Liver Aid
producent:CaliVita
cena:
 

Oczyszczanie i odtruwanie wątroby to bardzo ważny element zaniedbany w naszym życiu, który jest powodem wielu ludzkich tragedii.

Oczyszczanie wątroby i jej regeneracja poprawia trawienie będące podstawą dobrego zdrowia.
Wątroba - jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu.

"Liver Aid" - posiada właściwości oczyszczające, odtruwające, przeciwbakteryjne, działa antywirusowo i przeciwgrzybiczne. Likwiduje stany zapalne wątroby i woreczka żółciowego, ponadto działa ściągająco oraz żółcio i moczopędnie, poprawia trawienie. Odtruwa wątrobę, obniża poziom cholesterolu, wykazuje działanie rozkurczowe i zwiększa przepływ żółci w drogach żółciowych. Przyspiesza procesy syntezy białek przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji nowych komórek wątroby.

Wskazany przy stanach zapalnych wątroby, zaparciach, wzdęciach, niestrawności. Także przy zapaleniu woreczka żółciowego, trzustki oraz marskości wątroby.

Wątroba stanowi główne centrum przemian metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i białek. Podstawowym zadaniem wątroby jest wytwarzanie i wydzielanie żółci, która zawiera sub­stancje konieczne do trawienia i wchłaniania tłuszczów oraz witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. Bierze udział w regulacji poziomu glu­kozy we krwi, jak również produkuje większość białek, np. hormony oraz niektóre czynniki krzepnięcia krwi. To ważny magazyn witamin, zwłaszcza B 12, A i D. Do jej zadań należy neutralizowanie trucizn, które gromadzą się w organizmie w wyniku procesów metaboli­cznych, jak też eliminacja nieprzyjaznych substancji, które wnikają do naszego organizmu.

W czasie całego życia często jesteśmy narażeni na działanie czyn­ników, które mogą spowodować trwałe uszkodzenie komórek wątrobowych. Na szczęście, wątroba ma bardzo duże zdolności do re­generacji. Choroba ujawnia się dopiero wtedy, gdy jest nią dotknięta znaczna część narządu. Aby jej zapobiec, stale należy dostarczać orga­nizmowi zestaw składników, które zwiększą możliwości odtruwające i oczyszczające wątroby i pozwolą na wydajniejszą jej regenerację.

Arginina, ornityna i kwas alfa-ketoglutarowy pomagają w pozby­ciu się szkodliwego amoniaku, który przy ich udziale zostaje przekształcony w mocznik i wydalony przez nerki. Metionina na­sila eliminację produktów ubocznych metabolizmu. Wraz z cholina należy do substancji lipotropowych, które umożliwiają usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby, zapobiegając w ten sposób jej stłuszczeniu. Cysteina razem z selenem to niezwykły zestaw anty-utleniaczy, skutecznie broniący wątrobę przed niebezpie­cznymi skutkami współczesnego stylu życia. Chrom i karnitync wspomagają wątrobę w przemianie tłuszczów. Wyciąg z ostropestu plamistego - sylimaryna - wykazuje właściwości przeciwzapalne, rozkurczowe. Pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Chroni wątrobę przed szkodliwym wpływem różnych substancji, korzystnie wpływa na regenerację już uszkodzonego narządu i przywraca jego prawidłowe funkcje.

Często jadasz w pośpiechu ? Przyjmujesz dużo leków ? Nie czekaj aż dojdzie do "awarii" wątroby. Wybierz Liver Aid - unikalne połączenie osiągnięć współczesnej nauki z doskonałością natury.

Skład:


100 mg L-arginina
100 mg L-ornityna
100 mg Metionina
100 mg Kwas α-ketoglutarowy
60 mg Ekstrakt z sylimaryny
50 mg L-karnityna
25 mg Cholina
12 mg Kwas α-liponowy
25 µg Chrom
10 µg Selen

Sposób użycia: 1-2 kapsułek dziennie po posiłku

Zawartość: 100 kapsułek

Marskość wątroby. Marskość wątroby jest chorobą zwyrodnieniową, powodującą twardnienie i zbliznowacenie (zwłóknienie) komórek wątroby. Z powodu zwłóknienia tkanek, uniemożliwiających normalny przepływ krwi przez wątrobę, staje się ona niezdolna do prawidłowego funkcjonowania.

Najbardziej powszechną przyczyną marskości wątroby jest nadmierne spożycie alkoholu - rzadziej wirusowe zapalenie wątroby. Do zaburzeń w •prawidłowym funkcjonowaniu wątroby może również doprowadzić niedożywienie lub chroniczny stan zapalny. W początkowych stadiach marskości wątroby do objawów można zaliczyć zatwardzenie lub biegunkę, gorączkę, niestrawność, zmęczenie, osłabienie brak apetytu, utratę wagi, powiększenie wątroby wymioty, czerwone plamy oraz żółtaczkę. Symptomy pojawiające się w później szych etapach chorób to anemia, siniaki wywołane krwawieniem podskórnym oraz obrzęki.

Oczyszczanie wątroby
Regeneracja wątroby
Wirusowe zapalenie wątroby

Wątroba to naturalny filtr naszego organizmu, zatrzymujący liczne toksyny . Co dzieje się z zatrzymanymi zanieczyszczeniami ? W dużej mierze zostają one gromadzone w postaci kamieni i półtwardych złogów zawierających utwardzony cholesterol, martwe ciała pasożytów, fragmenty grzybów, nieorganiczne sole mineralne, bilirubinę, metale ciężkie i wiele innych substancji.

Wątroba jest jednym z narządów, bez których nie można żyć. Dlatego istotne jest, aby dbać o nią i nie dopuścić do uszkodzeń, a w razie wystąpienia takowych należy wiedzieć jak się zachować. Wątroba jest nieunerwiona, dlatego mimo uszkodzeń i zmian chorobowych nie boli. Niezwykle istotne jest, aby rozpoznać inne objawy sugerujące uszkodzenie wątroby – choroby wątroby mogą rozwijać się przez wiele lat nie dając o sobie znaku istnienia.

Mimo, iż wątroba jest w stanie regenerować się, to w przypadku ciężkich i długotrwałych działań toksycznych i uszkodzeń, wątroba często nie jest w stanie się zregenerować.

Podobnie jak w samochodzie raz na jakiś czas niezbędna jest wymiana filtrów, podobnie człowiek dla zdrowia raz na jakiś czas powinien przeprowadzić oczyszczanie wątroby.


8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

Bazując już na 20. letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy innowacyjne produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
Surowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia nowoczesnych formuł suplementów diety CaliVita®.
Oprócz wykorzystywania najnowszych wyników badań naukowychprzy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy również na wielowiekowej tradycji medycyny ludowejpotwierdzającej m.in. skuteczność składników roślinnych stosowanych w naszych preparatach.
Zwracamy szczególną uwagę, by zawsze, gdy tylko to możliwe, stosować formy składników aktywnych o jaknajlepszej przyswajalności oraz, by poszczególne składniki wywierały synergiczny efekt(wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
Gwarantujemy 100% jakość naszych produktów.
Znakomita większość naszych produktów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym.
Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymaganiami GMP(Dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie surowce i produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne.
Produkty posiadają Certyfikaty FDA(Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają wymogi określonew przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadająpozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).Liver Aid Cali Vita International:

Składniki:
chlorowodorek L-argininy, chlorowodorek L-ornityny, kapsułka żelatynowa, L-cysteina, metionina, kwas alfa-ketoglutarowy, ekstrakt sylimaryny (Silybum marianum), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, diwinian choliny, L-karnityna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, kwas alfa-liponowy, pikolinian chromu, L-selenometionina.


Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, możliwa jest obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.


Uwagi!
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.


Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.


Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.
Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.
Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

POSZUKIWANY - Sok z owoców NONI
Polinesian Noni - sok Niepasteryzowany !!!
Polinesian Noni - sok Niepasteryzowany !!!
Poszukiwane na grzybice, pasożyty
ParaProtex - zwalcza pasożyty, skuteczny w grzybicy i ...
ParaProtex - zwalcza pasożyty, skuteczny w grzybicy i ...
Probio Balance - dla zdrowych jelit, po kuracji lekami
Probio Balance - dla zdrowych jelit, po kuracji lekami
Najbardziej Popularne
Slim Formula - zdrowe i bezpieczne odchudzanie
Slim Formula - zdrowe i bezpieczne odchudzanie
Najbardziej Popularne
Zenthonic - oferuje zupełnie nowe rozwiązania dla zdrowia
Zenthonic - oferuje zupełnie nowe rozwiązania dla zdrowia
Propozycje
Grzybica, pasożyty
Sercowe problemy
Prostata - męskie problemy
Wzmocnij odporność
Menopauza dla Pań
Oferta dla każdej grupy wiekowej
Sok Noni
Witaminy i Antyoksydanty
Multiwitaminy
Antyoksydanty
Preparaty roślinne
Preparaty mineralne
Witaminy dla grup krwi
Wzmacnienie odporności
Produkty Ziemi, Wody i Słońca
Preparaty na odchudzanie
Lepszy proces trawienia
Dla kobiet i dla mężczyzn
Podwodne skarby
Inne produkty
Kosmetyki
Kosmetyki intymne
Urządzenia Cali Vita
Urzadzenia elektroniczne
Środki czystości

Copyright © 2008 Witaminy
tworzenie sklepów MarketOn.pl